مطمئناً علی پروین به اندازه تیم پرسپولیس طرفدار دارد اما ممکن است همه آنها به تماشای بازی‌های استیل آذین برای جمع کردن تماشاگران، سیاستی مثل سیاست کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس را به کار گرفته است.

به گزارش فردا و به نقل از نشریه دنیای خودرو باشگاه استیل آذین به تماشاگران بازی‌های استیل آذین با قرعه کشی در بین نیمه بازی پنچ عدد موتور سیکلت هوندا و در آخر بازی یک پژو 405 می‌دهد. این کار هم بی‌سابقه است.

در ادامه گزارش این نشریه آمده است: اگر موتور و ماشین ندارید بازی‌هایی را که استیل آذین میزبان است به دستگردی بروید. شاید فرجی شد و موتوردار و ماشین‌دار شدید.

در این رابطه مدیر کل اداری و مالی باشگاه استیل آذین درباره نحوه انجام این کار گفت: ما از فدراسیون فوتبال چهار تا پنج هزار بلیت شماره‌دار تحویل می‌گیریم. سپس با صورت جلسه فدراسیون به بلیط فروشی می‌پردازیم و با نظارت فدراسیون و نمایندگانش باقیمانده بلیت‌ها را به آنها برمی‌گردانیم یعنی اینکه با فروش بلیت‌ها، باقیمانده را با ته‌برگ‌هایشان به فدراسیون برمی‌گردانیم. هر بلیت که فروخته می‌شود شماره و ته‌برگ دارد. ته‌برگ پیش بلیت فروش‌ها می‌ماند که شماره‌اش با شماره بلیت دست تماشاگر یکی است. ته‌برگ‌های بلیت‌های فروخته شده را در داخل یک جعبه می‌ریزیم و با نظارت نمایندگان فدراسیون قرعه‌کشی را انجام می‌دهیم. بین دو نیمه پنج ته‌برگ از داخل جعبه بیرون می‌کشیم که موور اول تا پنجم مشخص می‌شود. بعد در پایان بازی یک ته برگ دیگر را بیرون می‌کشیم که برنده 405 معلوم می‌شود.

وی ادامه داد: شماره‌ها را اعلام می‌کنیم افراد با بلیت‌ دارای همان شماره‌ها می‌آیند و در صورت مطابقت و ارایه شناسنامه و یا کارت ملی، سند موتورها را دریافت‌ می‌کنند و موتور را می‌روند از نمایندگی می‌گیرند. اما 405 را سریع تحویل می‌دهیم. نجفی در پاسخ به این سوال که آیا ایران‌خودرو اسپانسر این قرعه کشی است جواب می‌دهد: «خیر، خودمان مستقیم از کمپانی می‌خریم و با سند سریع تحویل برنده می‌دهیم.»

مدیر کل اداری مالی باشگاه استیل آذین در ادامه تاکید کرد: «ما ماکسیما هم می‌دهیم. ما تمام ته‌بلیت‌ها حتی ته‌بلیت‌های برنده‌ها را نگه می‌داریم و کسانی که تمام بازی‌های استیل آذین را تا آخر فصل از نزدیک تماشا کنند شانس برنده شدن یک ماکسیما را دارند. چون ما در آخر فصل یک ته بلیت را از جعبه بیرون می‌کشیم که برنده یک دستگاه ماکسیما خواهد شد.

ولی ممکن است که یک نفر فقط یک بازی را ببیند و برنده شود اما خب کسانی که همه بازی‌ها را بیایند شانس‌شان بیشتر می‌شود.

نجفی از افزایش جوایز خبر می‌دهد و می‌گوید: ممکن است موتورها به 10 دستگاه و 405 به 2ـ3 دستگاه برسد. یک بار دیگر به آگهی نگاه کنید.

مدیر کل اداری مالی در پایان می‌گوید: ما آماده‌ایم که رسیدهای تحویل را به همه نشان بدهیم و بدانید که قرعه‌کشی‌ها کاملاً عادلانه و با نظارت مستقیم فدراسیون فوتبال انجام می‌پذیرد.
 
گفتنی است بازی های پرسپولیس در ورزشگاه شهید دستجردی پاس برگزار می شود.تاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.