مشاور اتحادیه فخاران: كمك بلاعوض نرسید

 

مشاور عالی اتحادیه فخاران با بیان اینکه واحدهای آجرپزی استان تهران از کمک بلاعوض مصرف سوخت برخوردار نشده اند، گفت: شعارهای دولت مبنی بر حمایت یارانه ای از تولیدکنندگان عملی نشده است.

عبدالله گودرزی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با بیان اینکه از کل واحدهای آجرپزی استان تهران به جز یک یا دو واحد، بقیه از تسهیلات خط اعتباری انرژی برخوردار نشده است، گفت: شاید یک یا دو مورد از واحدها از این تسهیلات برخودار شده باشند ولی در کل واحدهای آجری بهره ای از شعارهای دولت نبرده اند.

وی اظهار داشت: تعدادی از واحدهای تولیدکننده آجر در گذشته تحت پوشش وزارت بازرگانی سابق و تعدادی نیز تحت پوشش وزارت صنایع سابق قرار داشتند که پس از ادغام این دو وزارتخانه هیچ اتفاق جدیدی برای این واحدها نیفتاده است.

گودرزی با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت شعارهایی در حمایت از واحدهای آجرپزی داده است، گفت: این شعارها عمدتاً مشمول واحدهای تولیدی نشده است.

وی با اشاره به اینکه حدود ۳۰۰ واحد تولید آجر در سطح استان تهران وجود دارد، گفت: تنها ۴۰ درصد از این واحدها فعال هستند و اکثر واحدها با اجرایی شدن طرح هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت تمام شده تولید در حالت تعطیلی به سر می برند.

وی افزود: از بین ۴۰ درصد واحدهای فعال در صنعت آجر در استان تهران نیز اکثر واحدهاً با ۴۰ درصد ظرفیت خود فعال هستند و بقیه نیز برای اینکه واحد خود را سرپا نگه دارند به تولید ادامه می دهند.

مشاور عالی اتحادیه صنف فخاران با تأکید بر لزوم اعلام اسامی واحدهای برخوردار شده از تسهیلات یارانه ای توسط وزارت صنعت، گفت: در حال حاضر حدود هزار و ۱۰۰ واحد تولید آجر در کشور فعال هستند که با توجه به قرار گرفتن ۳۰۰ واحد در استان تهران و عدم برخورداری این واحدها از تسهیلات یارانه ای، بعید است در استان های دیگر نیز تسهیلات خاصی پرداخت شده باشد.

وی با بیان اینکه پس از قطع خط اعتباری انرژی که قرار بود به صنعت آجر کمک بلاعوض پرداخت شود، گفت: هیچ کدام از واحدهای آجرپزی مستقر در استان تهران از این تسهیلات برخوردار نشده اند..... / خبرگزارى فارس

 تاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.