دزدهای جاده در كمین رانندگان باری بودند

۵ عضو باند سارقان كه با سرقت محموله های باری رانندگان تحت تعقیب بودند، از سوی پلیس آگاهی شهرستان خمین دستگیر شدند.

به گزارش «جام جم» چندی پیش راننده ای با حضور در پلیس آگاهی اراك، از سرقت محموله باری اش مقابل یك مهمانپذیر در محور دلیجان ـ اراك خبر داد.

شاكی به پلیس گفت: به دلیل خستگی راه، شب را در یك مهمانپذیر ماندم و صبح متوجه شدم نیمی از بار محموله ام كه لوازم خانگی بود به سرقت رفته است.

در پی این شكایت، تحقیقات ماموران آغاز شد تا این كه رانندگان دیگری هم با حضور در اداره آگاهی اراك، شكایت مشابهی را ارائه كردند.

سرقت از رانندگان كامیون

با اطلاعات به دست آمده از رانندگان معلوم شد محموله همگی آنها شامل لوازم خانگی، مواد غذایی و قطعات صنعتی در محورهای دلیجان ـ اراك و خمین ـ اراك از مقابل مهمانپذیرها به سرقت رفته است.

دزدان در آخرین سرقت

تحقیقات در این باره ادامه یافت تا عاقبت ۲ شب پیش ماموران اداره آگاهی شهرستان خمین در استان مركزی هنگام گشتزنی در محور خمین ـ اراك با مشاهده ۵ مرد كه بار یك كامیون متوقف شده مقابل یك مهمانپذیر را خارج و به ۲ دستگاه وانت منتقل می كردند، آنها را دستگیر كردند.

با دستگیری این ۵ مرد، ماموران صاحب كامیون را شناسایی كردند و در تحقیق از او متوجه شدند محموله ای را از شهرستان دلیجان به مقصد اراك حمل می كرده و توقف یكساعته اش مقابل مهمانپذیر، فرصت سرقت را برای سارقان فراهم كرده است.

اعتراف سارقان به ۱۱ فقره سرقت

به این ترتیب، اعضای این باند با انتقال به پلیس آگاهی شهرستان دلیجان بازجویی شدند و به سرقت ۱۱ محموله باری از رانندگان اعتراف كردند.

سرهنگ رفیعی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی در این باره گفت: در تحقیق از ۵ متهم بازداشت شده معلوم شد آنها چندی پیش از زندان آزاد شده اند.

وی افزود: متهمان با تشكیل باندی، در محورهای دلیجان ـ اراك و خمین ـ اراك، بار كامیون های متوقف شده مقابل مهمانپذیرها را سرقت می كردند.

بنابراین گزارش، اعضای این باند ۵ نفره با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات برای دستگیری خریداران اموال دزدی ادامه دارد..... / گزارش : جام جم آنلاین تاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.