امیدوار رضایی ، رئیس فراكسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در روزنامه خبر نوشت:میتوانیم به مقام دومی باز یهاي آسیایی برسیم.نمی گویم نمی توانیم به این مقام برسیم. اما نیاز به یك سری فرمو لهای خاص داریم. نمی توانیم همین الان كره و ژاپن را با این مدا لهایی كه گرفته اند مقایسه كنیم. دوره بعدی كره میزبان است و می خواهد مدا لهایی را كه در گوانگژو به خاطر میزبانی چین نگرفته جبران كند. از آن طرف چین هم فراتر از آسیاست. قهرمان المپیك است. ژاپن هم هست. غیر از ا ین باید ازبكستان و قزاقستان را كه مو به مو با ما می آمدند را بسنجیم و ببینیم كه چه كار می خواهند بكنند.

 

كشورهایی مثل ژاپن و كره جنوبی در این چهار سالی كه تا باز یهای آسیایی بعدی مانده، برنامه ریز ی هایی دارند كه ورزشهای ضعیف خود را قوی كنند و به همین دلیل است كه می گویم نباید آنها را فقط با مدا لهایی كه در گوانگژو گرفته اند مقایسه كرد. برای اینكه به مقام دومی بازیهای آسیایی برسیم باید در دوره بعدی، 78 مدال طلایی كه كره در این دوره گرفته را رد كنیم و از آن هم بیشتر طلا بگیریم. این كار خیلی سختی است. باید خیلی كارها ا نجام دهیم.

باید رشد دوحه تا گوان گژو را بسنجیم و ببینیم چقدر در این مدت رشد داشته ایم.ا ز طرفی باید رشد سایر كشورها را هم بسنجیم. باید ببینیم آنها چه شیبی در پیشرفت داشته اند و ما چه شیبی.

در مورد هدفگذاری رئیس جمهور هم باید بگویم خیلی خوب است كه آدم آرزوهای بزرگ داشته باشد.اصلاً یكی ا ز  راههای رسیدن به موفقیت، داشتن آرزوهای بزرگ است. اما خب این حرفی كه رئیس جمهور زده نیاز به یك سری الزامات دارد كه باید برای آنها برنام هریزی كنیم. باید دید هدفگذاری هایمان به  چه شكلی است و می خواهیم چطور برای این هد فها برنامه ریزی كنیم. تعامل بین مسئولان ورزش هم خیلی مهم است. باید قبول كنیم كه هركدام از ما یك ضعفهایی داریم و یك اشتباهاتی می ک‌نیم. ما باید نگران اشتباهات خودمان باشیم كه باعث ایجاد ناهماهنگی هایی می شود.باید سعی كنیم ضریب اشتباهاتمان را به حداقل برسانیم. خیلی مهم است كه قبول كنیم همه ما یك سری ضعفهایی داریم. اگر می خواهیم به رؤیای دومی در آسیا برسیم باید این ضعفها را برطرف كنیم.

از طرفی نباید بگوییم چون در یك سری از رشته ها دخترانمان نمی توانند بروند، نمی توانیم به این مقام برسیم. رشته هایی كه دختران ما نمی توانند در آنها مسابقه بدهند خیلی كم هستند.در عوض می توانیم طوری برنامه ریزی كنیم كه بگوییم به ازای هر یك نفری كه به باز یهای آسیایی ا عزام می شود یك مدال می گیریم. البته این خیلی سخت ات ولی باید هدفمان همین باشد.

هرچه بخواهیم به رده های بالاتر صعود كنیم كارمان سخت تر و سخت تر می شود ولی باید بیشتر تلاش كنیم تا به این خواسته ها برسیم.../روزنامه خبرتاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.