ادعای جدید رسانه های غربی:

حمله ی ویروسی جدید به تاسیسات هسته ای ایران/ کامپیوترها شب ها روشن شده و صدای خواننده ای می آید که راک می خواند!راشاتودی مدعی شد: تاسیسات هسته ای ایران از سوی یک ویروس "موزیکال" تحت حمله قرار گرفته است. با نفوذ این ویروس، کامیپوترها در شب روشن شده و اهنگ "تاندراستراک" گروه AC/DC با صدای بلند پخش می شود.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

راشاتودی مدعی شد: تاسیسات هسته ای ایران از سوی یک ویروس "موزیکال" تحت حمله قرار گرفته است. با نفوذ این ویروس، کامیپوترها در شب روشن شده و اهنگ "تاندراستراک" گروه AC/DC با صدای بلند پخش می شود.

میکو هیپونن مدیر شرکت فنلاندی مطالعات مبارزه با حملات سایبری «اف-سکیور» در وبلاگ خود ضمن اشاره به اطلاعات منتشر شده توسط سازمان های داخلی ایران اظهار داشت که احتمال وقوع حمله جدید سایبری به تاسیسات اتمی ایران در این اواخر وجود داشته است.

وی می گوید که دو سال پیش در ماه جولای 2010، ویروسی به نام کرم «استاکس نت» صدمات جدی به زیرساخت های اتمی ایران وارد ساخت.

به گفته هیپونن، یکی از دانشمندان نامه ای به وی ارسال نموده که به خاطر مسایل امنیتی نام وی را آشکار نخواهد کرد. این دانشمند خبر از وقوع حملات جدید در تاسیسات اتمی ایران داده است.

دانشمند مذکور در نامه خود می نویسد: «برنامه هسته ای ما یک بار دیگر مورد هجوم ویروس رایانه ای قرارگرفته که منجر به از کار افتادن سامانه های هوشمند در سایت های نطنز و قم شده است.»

در این نامه همچنین تاکید شده که از ابزار موسوم به Metasploit Framework برای حمله استفاده شده که غالبا توسط مهاجمان به کار گرفته می شود.

میکو هیپونن تاکید دارد که هنوز هیچ یک از موارد ذکر شده در نامه مورد تایید قرار نگرفته است.

در بخش دیگری از این نامه آمده است.  در برخی از ایستگاه های کاری در طول شبانه روز آهنگ "تاندراستراک" گروه AC/DC با صدای بلند پخش می شود./انتخابتاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.