اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل:

احتمالا امریکا و اسرائیل با غنی سازی 3.5 درصد توسط ایران موافقت کنند/با این توافق، ایران دیگر با زدن دکمه ای می تواند سلاح هسته ای تولید کند

مارک والاس سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل گفت که مذاکرات 1+5 با ایران ممکن است به سمت توافقی پیش رود که بر اساس آن به ایران اجازه ی غنی سازی 3.5 درصدی اورانیوم در خاکش داده شود.

انتخاب : مارک والاس سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل گفت که مذاکرات 1+5 با ایران ممکن است به سمت توافقی پیش رود که بر اساس آن به ایران اجازه ی غنی سازی 3.5 درصدی اورانیوم در خاکش داده شود.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب به نقل از تایمز اسرائیل، وی افزود: ایران به دنبال کاهش تحریمات اقتصادی در مذاکرت مسکو است  .

سفیر سابق امریکا در سازمان ملل گفت: این مهم است که تحریم ها باقی بماند و همچنین تحریم های سخت تر هم علیه ایران با تاخیر مواجه نشوند.

وی که برای فدراسیون یهودی امریکای شمالی سخن می گفت افزود: شما با تلاش هایی(از سوی 1+5) مواجه خوهید شد که در پی به تعویق انداختن تحریم های جدید است.  اما اکنون زمان تاخیر در اعمال تحریم ها نیست ، بلکه زمان محاصره اقتصادی ایران است.

رئیس گروه "اتحاد علیه ایران هسته ای" اضافه کرد: این نگرانی وجود دارد که تلاش های عاجزانه غرب برای ایجاد پیشرفت در مذاکرات و دستیابی به توافق، به اجازه ی غنی سازی به ایران منتهی شدود.

وی افزود: امریکا و اسرائیل می خواهند اجازه غنی سازی 3.5 درصد به ایران بدهند .

والاس گفت: مشکل این طرح آن است که اجازه ی ادامه کار بر روی زیرساخت های برنامه هسته ای به ایران داده می شود و  این کشور به راحتی می تواند با زدن دکمه ای غنی سازی را افزایش دهد و سلاح هسته ای تولید کند.

وی گفت: من نشانه هایی در خصوص امادگی امریکا و اسرائیل را برای ارائه این طرح دیده ایم.

رئیس گروه "اتحاد علیه ایران هسته ای" گفت: ایرانیان کاملا خطی کشیده اند و می گویند که حاضر به توقف غنی سازی نیستند./انتخابتاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.