ردپای یکی از مدیران سالهای پیش استقلال که رابطه خوبی با فتح الله زاده ندارد، در رفتن فرهاد مجیدی به قطر به چشم می خورد.

مدت زمان بین شایعه جدایی فرهاد مجیدی از استقلال تا موقعی که این شایعه رنگ واقعیت به خود گرفت آنقدر کوتاه بود که هواداران برای باور آن با مشکل مواجه شدند! با این حال تمام ماجرا این نیست و ابهام هایی که در رفتن کاپیتان وجود دارد، بیش از رفتن مجیدی هواداران را آزار می دهد.

روزی که زمزمه جدایی فرهاد مجیدی از استقلال سر زبان ها افتاد و دوری و دلتنگی دختر فرهاد به عنوان اصلی ترین و شاید تنها ترین دلیل جدایی کاپیتان استقلال از این تیم عنوان می شد، شائبه هایی را مبنی بر واقعی نبودن این بهانه ایجاد کرده بود. تا وقتی که فرهاد به جای رفتن به دوبی، با تیم الغرافه قطر به توافق رسید و قراردادی را منعقد کرد و باعث شد تا این شائبه ها بیشتر از گذشته شود و حرف و حدیث هایی ایجاد شد که مجیدی به خاطر پول، دوری و دلتنگی دخترش تیام را بهانه ای برای جدایی از استقلال مطرح کرده بود.

کم کم می رفت تا این ذهنیت برای هوادار استقلال هم ایجاد شود و حتی به کاپیتان جدایی طلبشان حق بدهند که در سالهای آخر فوتبالش به فکر جمع آوری پول باشد اما به یکباره یک مصاحبه از سوی فرهاد مجیدی این ذهنیت تازه در حال شکل گیری در نزد هواداران استقلال را هم به هم ریخت. مشکلات شخصی با مدیریت باشگاه... در واقع فرهاد مجیدی در مصاحبه ای که از آن سوی آب ها انجام داد مشکلاتی را که در باشگاه استقلال و با مدیریت باشگاه داشت عنوان کرد تا سرفصل تازه ای از دلایل جدایی فرهاد از استقلال مطرح شود. هرچند که بعدا طرفین، یعنی هم فرهاد و هم باشگاه استقلال سعی در ظاهر سازی کردند تا افکار عمومی چیزی فراتر از این کلیات را در نیابند.

اما در خصوص اصلی ترین دلیلی که باعث جدایی فرهاد از استقلال شد باید گفت نه دوری و دلتنگی فرهاد از خانواده باعث شد تا وی ترک استقلال کند و نه دلارهای عربی . البته این موارد هم دخیل بوده اما در واقع باید گفت اصلی ترین دلیل جدایی فرهاد از تیم استقلال این بود که فرهاد به سفارش غیرمستقیم یکی از مدیران سابق استقلال که رابطه خوبی با فتح الله زاده ندارد، از جمع آبی پوشان جدا شد. گفته می شود که این مدیر سابق توسط یکی از نزدیکانش که وی از جمله نزدیک ترین افراد به فرهاد مجیدی است وی را متقاعد ساخته تا در این مقطع از استقلال جدا شود..../شبکه ایرانتاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.