افشاگری ناگهانی شریفی علیه فردوسی پور

 

مجتبی شریفی، دوشنبه شب مهمان ویژه برنامه نود بود و در مناظره یك ساعته ای با غلامرضا رفیعی، حقوق دان ورزشی شركت كرد و به مسائل مربوط به مشكلات آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال پرداخت.

 

در این مناظره فردوسی پور و رفیعی از كاستی های آیین نامه می گفتند و شریفی تلاش می كرد مسائل را توضیح بدهد. به گزارش گل در بخشی از این گفت و شنود وقتی كه بحث به ماجرای بخشش جاسم كرار بازیكن عراقی تراكتورسازی رسید مجتبی شریفی ناگهان جمله عجیبی به زبان آورد و پرده از مكالمات خصوصی اش با عادل فردوسی پور برداشت. او گفت: یادته خودت زنگ زدی و گفتی علی كریمی را ببخشید؟

فردوسی پور كه چند لحظه قبل مشغول انتقاد از فدراسیون برسر موضوع مماشات با علی كریمی در فصل گذشته بود با این جمله شریفی ناگهان لحظه ای جا خورد و رنگ از رخسارش پرید چرا كه به هر حال محل واگویه حرف های خصوصی و غیررسمی حداقل جایی مثل برنامه نود نیست كه بینندگان با دقت به جزئیات حركت مجری نیز توجه می كنند. فردوسی پور سپس در پاسخ به شریفی گفت من ممكن است هر نظری داشته باشم اما این ارتباطی به اصل موضوع ندارد.

شریفی سپس توضیح داد كه فردوسی پور سال گذشته بعد از محرومیت سه جلسه ای كریمی به دلیل درگیری با داور به شریفی گفته بوده است كه از تقصیر كریمی بگذرد تا او به بازی حساس تیمش با سپاهان برسد.

این ماجرا در شرایطی در برنامه نود رونمایی شد كه امیرقلعه نویی مدت هاست كه به ماهیت ضدسپاهانی فردوسی پور بند كرده است. البته عادل دیشب در برنامه اش بسیار از سپاهان و نتایجی كه به دست آورده تعریف كرد.../جهان نیوزتاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.