یارانه

 

 

عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: اگر طرح هدفمندي يارانه‌ها با دقت و صحت اجرا شود، كشور را براي هميشه در برابر بحران‌هاي اقتصادي و حتي سياسي و امنيتي بيمه مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني آستان قدس رضوي، آيت‌الله واعظ طبسي در ديدار نماينده مردم، ائمه جمعه و فرمانداران شهرهاي چناران، طرقبه و شانديز اظهار داشت: به عنوان يك انسان علاقه‌مند به نظام اسلامي بسيار خوشحالم كه اين كار مهم، ضروري و مؤثر براي آينده مصالح كشور انجام شد.

عضو مجلس خبرگان رهبري تاكيد كرد: نگراني من و تمام افرادي كه مسائل را با دقت بيشتري دنبال مي‌كنند، توجه جدي به نكاتي است كه ما را براي رسيدن به افق اميدبخش چشم‌انداز رهنمون مي‌سازد.

وي نخستين نكته قابل توجه را اجراي دقيق طرح بر اساس قانون ذكر كرد و افزود: در اجراي اين طرح دقيقا بايد قانون لحاظ شود و تمامي اقدامات در چارچوب قانون، روشمند، منضبط و به دور از احساسات فردي و گروهي صورت گيرد.

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام ادامه داد: براي اجراي موفق اين طرح، قواي سه‌گانه بايد همدل باشند و اگر مشكلي مي‌بينند، همين ابتداي كار با احساس مسئوليت، هماهنگي، همفكري و همراهي و با اتخاذ تدابير هوشمندانه آن را برطرف كنند.

آيت الله واعظ طبسي اظهار داشت: بايد به بخش كشاورزي و صنعت با نگاه جامع و واقع‌بينانه نگريسته شود و در نظر باشد زيرا تغيير در قيمت حامل‌هاي انرژي بر كيفيت توليد، زمينه صدور محصولات، بي‌نيازي از واردات بي‌رويه و... اثرگذار است.

وي تأكيد كرد: اجراي اين طرح بايد به‌گونه‌اي باشد كه همه مردم از قشر آسيب‌پذير گرفته تا اقليت مرفه احساس كنند كه سياست كلي نظام چيزي جز اجراي عدالت و انصاف نيست.

عضو مجلس خبرگان رهبري با بيان اينكه ما به‌دنبال ايجاد جامعه بي‌طبقه نيستيم و در اسلام هم، چنين چيزي وجود ندارد، گفت: هدف ما جلوگيري از حيف و ميل‌ها، اسراف، تبذير، فشار اقتصادي، استثمار و استعمار و بستن راه سوءاستفاده بر قدرتمنداني است كه براي سياست‌هاي بيگانگان گام برمي‌دارند.

نماينده ولي فقيه در خراسان در ادامه اين جلسه در پاسخ به درخواست‌هاي مسئولان شهرستان‌هاي چناران، طرقبه و شانديز در زمينه ايجاد مراكز فرهنگي، آموزشي، ورزشي و... گفت: آستان قدس رضوي مسائل را بررسي و مطالعه كرده و بر اساس نيازهاي و اولويت‌ها تصميم‌گيري مي‌كند.

وي تأكيد كرد: من اين انتظار را اصولي و قابل توجه نمي‌بينم كه كسي تصور كند آستان قدس رضوي هر جا موقوفه‌اي دارد پس بايد آنجا سرمايه‌گذاري كند، بلكه عملكرد ما را نيات واقفان و متن وقفنامه‌ها مشخص مي‌كند.

توليت آستان قدس رضوي اظهار داشت: بحث ايجاد دانشگاه و اماكن ورزشي به عهده دولت است كه معمولا در سفرهاي استاني مورد توجه قرار مي‌گيرد و صد البته اگر آستان قدس رضوي توانايي داشته باشد، در دور دست‌ترين نقاط كشور نيز اقدامات فرهنگي خود را گسترش مي‌دهد.

آيت‌الله واعظ طبسي گفت: امروز جامعه ما نيازمند تبيين مباني فكري اسلامي است و در برابر سيل شبهاتي كه دنياي غرب راه انداخته‌اند، اين يك تكليف و وظيفه مهم است.

وي خطاب به مبلغان ديني گفت: فكر نكنيم كه تبليغ دين، رفع شبهات و پاسخگويي به سوالات مردم نيازمند يك تشكيلات وسيع و ساختمان مجلل است، بلكه بايد از فضاهاي موجود استفاده بهينه را به عمل آورد..../تحلیل:فارستاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.