تلفن 09627 از امروز آماده پاسخگويي به سوالات مردم درزمينه سوخت است

 

وزارت نفت:

تلفن 09627 از امروز آماده پاسخگويي به سوالات مردم درزمينه سوخت است

تهران - معاون وزير نفت ومديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران اعلام كرد: مردم مي توانند هر روز از ساعت 8 صبح تا 21 شب براي آگاهي از چگونگي دريافت و قيمت فرآورده هاي نفتي با شماره تلفن 09627 تماس بگيرند.

به گزارش ايرنا به نقل از شبكه اطلاع رساني وزارت نفت؛ اين سامانه شماره تلفن پنج رقمي براي پاسخگويي به پرسش هاي مردم در زمينه نحوه توزيع و قيمت فرآورده هاي نفتي از ساعت 8 صبح امروز در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي راه اندازي مي‌شود.

'عليرضا ضيغمي' تصريح كرد: مردم مي توانند هر روز از ساعت 8 صبح تا 21 شب براي آگاهي از چگونگي دريافت و قيمت فرآورده هاي نفتي با شماره تلفن 09627 تماس بگيرند.

وي افزود: امكانات لازم براي برقراري ارتباط مردمي با اين سامانه ارتباطي ايجاد شده و كارشناسان شركت ملي پالايش و پخش آمادگي پاسخگويي به پرسش هاي مردم را بوسيله اين خط ارتباطي دارند.

مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران با تأكيد بر آمادگي جايگاههاي شركت ملي پخش براي عرضه فرآورده هاي نفتي گفت: امكانات سخت افزاري و نرم افزاري لازم در همه جايگاههاي عرضه بنزين و گازوئيل كشور با هدف عرضه سه نرخي اين فرآورده ها فراهم شده است.

ضيغمي با بيان اينكه بر اساس مصوبه دولت، گازوئيل در بخش حمل و نقل به ازاي هر ليتر با نرخ 150 و 350 تومان عرضه مي‌شود، گفت: سهميه سوخت در نظر گرفته شده براي خودروهاي ديزلي از اول دي ماه به حساب آنها ريخته مي شود.

وي تصريح كرد: همچنين بر اساس اين مصوبه، ماهانه 60 ليتر بنزين سهميه اي با نرخ 400 تومان به مردم عرضه مي شود و اين ميزان سهميه نيز در صورت استفاده نشدن در كارت هوشمند سوخت وسايل نقليه ذخيره خواهد شد و مردم مي توانند در صورت نياز اين ميزان سهميه را با نرخ 400 تومان مصرف كنند.

معاون وزير نفت گفت: از زمان اعلام رسمي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه ها در كشور با توجه به اطلاع رساني خوب و برگزاري دوره هاي توجيهي براي جايگاه داران از سه ماه گذشته تاكنون هيچ مشكلي در جايگاه ها براي عرضه سوخت مردم ايجاد نشده است.

ضيغمي با تأكيد بر آمادگي شركتهاي زيرمجموعه شركت ملي پخش براي تأمين سوخت مورد نياز مردم در كشور، گفت: همه استانداريها و فرمانداري هاي سراسر كشور و 37 منطقه زيرمجموعه شركت ملي پخش، آمادگي پاسخگويي به سوالات و حل مشكلات مردم در زمينه اعمال نرخ جديد فرآورده هاي نفتي را دارند.

ضيغمي با تأكيد بر تأمين بنزين مورد نياز كشور در داخل گفت: هم اكنون بخشي از بنزين مورد نياز كشور از مجتمع هاي پتروشيمي دريافت و بقيه آن در پالايشگاه توليد مي شود و هيچ مشكلي در زمينه تأمين مورد نياز كشور وجود ندارد.

وي تأكيد كرد: بنزين، نفت گاز و ديگر فرآورده هاي نفتي كشور به اندازه كافي در انبارهاي نفت ذخيره سازي شده است و مشكلي براي توزيع اين فرآورده ها در كشور وجود ندارد....../تحلیل:ایرناتاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.