شنیده های خبرنگار «بازتاب» حاکی از آن است که برخی نیروهای خودسر برنامه ای مشابه برنامه روز اربعین در مقابل منزل سردار علایی را برای جمعه این هفته مقابل منزل دکتر افروغ تدارک دیده اند تا روز سیاه دیگری را بدین ترتیب رقم بزنند.

بنا بر این گزارش، پس از آنکه در روزهای اخیر عده ای خودجوش! با حمله به منزل سردار حسین علایی، به شیوه ای عجیب به خانه این فرمانده پیشکسوت دفاع مقدس متعرض شده و بدترین شعارها و الفاظ را مقابل منزلش بر زبان آوردند، گروهی از این طیف درصدد برآمده اند با موج سواری سیاسی، بار دیگر با طرح بهانه واهی توهین به رهبری و با هزینه از رهبر انقلاب، پروژه ای مشابه منزل حسین علایی را مقابل منزل دکتر عماد افروغ پیاده کرده و اینگونه کینه های دیرینه شان را نسبت به این چهره انقلابی مکتبی تخلیه کنند.

این گروه با بهانه دفاع از رهبری، صحبت های دکتر عماد الدین افروغ را در برنامه پارک ملت دستمایه قرار داده و با بهره برداری از بخش هایی و حذف قبل و بعد این گفته ها، تلاش کردند او را ضد رهبری و نظام جلوه دهند و پس از یک سری حملات مجازی، تدارک حمله به خانه اش تحت عنوان تجمع اعتراضی مقابل منزلش را ببینند.

آنها از دو شب قبل با انتشار برخی پیامک ها از سوی یک نشریه خاص ادعای دروغ "توهین افروغ به رهبری" را مطرح و زمینه تحریک را فراهم کرده اند.

در همین خصوص دکتر افروغ نیز امروز ضمن انتشار متن کامل صحبت هایش در خبرگزاری ها، به تشریح مواضعش پس از ابهام آفرینی این اشخاص نسبت به دیدگاه هایش در خصوص نظام و رهبری پرداخت. با این حال این گروه در حال تهیه دعوتنامه ای هستند تا دوستانشان را برای تجمع و سلب آسایش مقابل خانه دکتر افروغ در جمعه پیش رو دعوت کنند.

با این حساب ضروری است، دستگاه های مسئول برخورد جدی با این گروه داشته باشند، چرا که احتمال می رود به بهانه های مختلف همین اتفاقات در روزهای دیگر نیز تکرار شود و این طیف که در پی حذف کامل چهره های معتدل نظام به خصوص از طیف اصول گرا از معادلات کشورند، فردا در مقابل خانه دیگر مسئولان پیشین و کنونی سنگر بگیرند و به اقداماتی خلاف امنیت کشور در آستانه انتخابات دست بزنند.تاريخ : | | نویسنده : naeimident |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.